O Blogu

W kuchennym młynie, blog kulinarny, będący wirtualną księgą przepisów własnych, jak i inspiracji z ulubionych stron i książek kucharskich. Zapiski z domowego przepiśnika przekształcają się w konkretne danie na talerzu, a poszczególne kadry lądują w zakładkach tematycznych na stronie. Znajdziecie tutaj przede wszystkim przepisy na aromatyczne zupy, zdrowe sałatki, słodkie wypieki i desery, a także wariacje na temat kaszy oraz makaronu. Z czasem kategorie na blogu zostaną rozbudowane, a podział na składniki i okazje ułatwi Wam poszukiwania nowych smaków.

.

I kilka słów o mnie

.

me.

Dominika, z wykształcenia marketingowiec, w wolnej chwili z uśmiechem na twarzy pogłębia tajniki sztuki kulinarnej. Kuchnia to zdecydowanie jej ulubiona przestrzeń w domu, miejsce gdzie poprzez gotowanie można dać upust wszystkim emocjom.

Założycielka portalu cieszynnaobcasach.pl. To wirtualne miejsce zapoczątkowało jej przygodę z gotowaniem- chcąc rozwijać dział kulinarny, coraz częściej pojawiały się nowe przepisy. Tekst ze zdjęciem zaczął się przeradzać w coś więcej, niż tylko materiał na stronę. Publikacje kulinarne wciągnęły ją na dobre, dlatego postanowiła rozwijać skrzydła w odrębnym miejscu, poświęconym tylko i wyłącznie pichceniu.

Kreatywna dusza z setką pomysłów na minutę. Nie ma dla niej rzeczy niemożliwych do zrealizowania. Zimą śmiga na desce, latem łapie wiatr we włosach. Kocha klasykę i minimalizm. Dążąc do spełniania własnych marzeń, potrafi nie spać w nocy godzinami. Jej ukochanymi atrybutami są aparat fotograficzny, pakiet adobe i kubek aromatycznej kawy.