Imprezy okolicznościowe

0
436
Rate this post

Wielu z nas bardzo lubi różnego typu imprezy okolicznościowe, nie wszyscy jednak je organizują. Koszt może być bowiem naprawdę duży.
Najczęściej decydujemy się na organizację wesela, jest to ważna uroczystość i tradycyjnie spędzamy ją z bliskimi. Często jednak poza weselem już nigdy w życiu nie organizujemy żadnej dużej imprezy okolicznościowej, bo nie mamy pieniędzy lub jest nam ich szkoda na bal.
Wesele to bardzo kosztowna impreza, która często w dużym stopniu się zwraca, ale niestety nie całkowicie. W zależności od liczby osób zaproszonych na wesele, miejsca imprezy i wszystkich dodatków jakie kupujemy koszt może być od kilku do kilkudziesięciu tysięcy złotych. Jednocześnie trudno ustalić górną granicę, bo możliwości na wydawanie pieniędzy jest dużo, problem zaczyna się wtedy gdy chcemy zorganizować małe wesele i zaoszczędzić. Nic więc dziwnego, że coraz więcej młodych ludzi rezygnuje z wesela, zaprasza najbliższych na obiad lub zupełnie bierze cichy ślub, o którym wiedzą rodzice i świadkowie.